איך לא לבזבז זמו בדייטים

איך לא לבזבז זמו בדייטים

מספר מילים 315

כמו הרבה מאוד מחברי עברתי את תקופת הרווקות עם מלא דייטים. לרובם המוחלט לא הייה המשך מעבר לפגישה הראשונה, הם היו בזבוז זמן מוחלט. בסופו של דבר מצאתי את בת הזוג, כאשר למדתי איך לעשות זאת נכון.
בהתחלה המטרה הייתה להשיג דייט. זאת הייתה מטרה בפני עצמה ולא הוקדשה מחשבה רבה לשאלה האם זה דייט שיכול לצאת ממנו משהו. אך לאורך זמן התחלתי להבין כי אני מבזבז את הזמן. הצעד הראשון שעשיתי הוא לדבר קצת. בהתחלה בהודעות, ואם ראיתי שזה משהו שנראה מעניין עשיתי שיחת ווידאו.

לשיחות ווידאו יש יתרונות רבים, והם מדמים בצורה טובה את הדייטים, אך חוסכים בזמן. קודם כל הם מאפשרים לי לראות את בת הזוג בצורה הנכונה. אתם בוודאי יודעים כמה תמונות יכולות להיות מטעות, בעיקר התמונות אותן מעלים לאתרי ההיכרויות. וגם כאשר יוצאים לדייט, בחורות נוטות להשקיע בהופעה שלהן מעבר לרמת היום יום. כך שבאמצעות שיחת ווידאו ניתן לראות את הדברים כפי שהם.

שיחת ווידאו קצרה מספיקה לצורך התרשמות כללית מהאדם. ניתן לראות אם מדובר בבחורה ביישנית, בחורה חסרת סבלנות, בחורה עם אנרגיה והתלהבות ועוד מגוון תכונות שליליות או חיוביות.

שיחת ווידאו יכולה לחסוך זמן לשני הצדדים. אם נראה שזה לא מתאים אפשר להגיד תודה רבה ולהתראות בצורה מכובדת. אף אחד לא אמור להתבאס עם מסיימים זאת בשיחה אחת, ולא יוצאים לדייט שלא לצורך.

מה מטרת הדייט

לפני שעושים שיחת ווידאו, אתם צריכים לדעת מה המטרה שלכם. זה בהחלט משפיע על המסקנות שתפיקו משיחת הווידאו. אם סתם בא לכם בחורה בשביל לבלות איתה ערב נעים ולהפיג את השעמום, אולי אתם יכולים לעשות פשרות. אבל אם אתם מחפשים בת זוג פוטנציאלית, בוודאי שתשימו לב לפרטים הקטנים.

וכמובן שיש כאלו המחפשים אך ורק סטוצים. זה בסדר גמור, ואתם עשויים למצוא בחורות שהן בעניין. אבל אם זה העניין שלכם, ולבחורה יש תכניות אחרות – זה ממש לא לעניין. בדיוק כפי שאתם לא רוצים שיבזבזו את הזמן שלכם, אל תעשו כך לבחורות. ואם אתם ממש לחוצים ואין בחורה שהיא באותו העניין, אתם תמיד יכולים לבקר בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

במשך מאות שנים, המקצוע של מתן חברות ללקוחות משלמים קיים. ידוע בשמות שונים כגון חצרנים,,…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

תל אביב, העיר התוססת והקוסמופוליטית בישראל, מכונה לעתים קרובות בירת התרבות של המדינה. זוהי עיר…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל

חיפה היא עיר שוקקת הממוקמת בצפון הארץ, על מורדות הר הכרמל. עם תערובת ייחודית של…

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל