איך לא לבזבז זמו בדייטים

איך לא לבזבז זמו בדייטים

מספר מילים 315

כמו הרבה מאוד מחברי עברתי את תקופת הרווקות עם מלא דייטים. לרובם המוחלט לא הייה המשך מעבר לפגישה הראשונה, הם היו בזבוז זמן מוחלט. בסופו של דבר מצאתי את בת הזוג, כאשר למדתי איך לעשות זאת נכון.
בהתחלה המטרה הייתה להשיג דייט. זאת הייתה מטרה בפני עצמה ולא הוקדשה מחשבה רבה לשאלה האם זה דייט שיכול לצאת ממנו משהו. אך לאורך זמן התחלתי להבין כי אני מבזבז את הזמן. הצעד הראשון שעשיתי הוא לדבר קצת. בהתחלה בהודעות, ואם ראיתי שזה משהו שנראה מעניין עשיתי שיחת ווידאו.

לשיחות ווידאו יש יתרונות רבים, והם מדמים בצורה טובה את הדייטים, אך חוסכים בזמן. קודם כל הם מאפשרים לי לראות את בת הזוג בצורה הנכונה. אתם בוודאי יודעים כמה תמונות יכולות להיות מטעות, בעיקר התמונות אותן מעלים לאתרי ההיכרויות. וגם כאשר יוצאים לדייט, בחורות נוטות להשקיע בהופעה שלהן מעבר לרמת היום יום. כך שבאמצעות שיחת ווידאו ניתן לראות את הדברים כפי שהם.

שיחת ווידאו קצרה מספיקה לצורך התרשמות כללית מהאדם. ניתן לראות אם מדובר בבחורה ביישנית, בחורה חסרת סבלנות, בחורה עם אנרגיה והתלהבות ועוד מגוון תכונות שליליות או חיוביות.

שיחת ווידאו יכולה לחסוך זמן לשני הצדדים. אם נראה שזה לא מתאים אפשר להגיד תודה רבה ולהתראות בצורה מכובדת. אף אחד לא אמור להתבאס עם מסיימים זאת בשיחה אחת, ולא יוצאים לדייט שלא לצורך.

מה מטרת הדייט

לפני שעושים שיחת ווידאו, אתם צריכים לדעת מה המטרה שלכם. זה בהחלט משפיע על המסקנות שתפיקו משיחת הווידאו. אם סתם בא לכם בחורה בשביל לבלות איתה ערב נעים ולהפיג את השעמום, אולי אתם יכולים לעשות פשרות. אבל אם אתם מחפשים בת זוג פוטנציאלית, בוודאי שתשימו לב לפרטים הקטנים.

וכמובן שיש כאלו המחפשים אך ורק סטוצים. זה בסדר גמור, ואתם עשויים למצוא בחורות שהן בעניין. אבל אם זה העניין שלכם, ולבחורה יש תכניות אחרות – זה ממש לא לעניין. בדיוק כפי שאתם לא רוצים שיבזבזו את הזמן שלכם, אל תעשו כך לבחורות. ואם אתם ממש לחוצים ואין בחורה שהיא באותו העניין, אתם תמיד יכולים לבקר בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

כששומעים את המונח "נערת ליווי", לעתים קרובות עולות בראש תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. עם זאת, המציאות של מקצוע זה היא הרבה יותר מורכבת וניואנסים ממה שהתקשורת והחברה תיארו. נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, ממלאות תפקיד…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן חלק מתעשיית המין שלעתים קרובות נשארות בצללים. בעוד שלחלקם יש דעות קדומות על קו עבודה זה, יש הרבה יותר במקצוע ממה שנראה לעין. מתנאי העבודה ועד לקהל הלקוחות המגוון, ואפילו…

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח חיים או לא מונוגמיה בהסכמה, הוא נוהג של עיסוק בפעילות מינית עם שותפים מרובים, בדרך כלל כזוג. למרות שזה אולי נראה טאבו עבור חלק, החלפת זוגות כבר חלק מהמיניות האנושית במשך מאות שנים.…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה