איך לקנות קוק רינג במידה הנכונה

איך לקנות קוק רינג במידה הנכונה

מספר מילים 298

אנו תמיד ממליצים על צעצועי מין, וכתבנו כבר על סוגים שונים. קוק רינג הוא אחד הצעצועים המומלצים עבור הגברים. הוא מתאים עבור אוננות, עבור בילוי זוגי וגם כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

אנחנו לא צריכים לשכנע אתכם לקנות קוק רינג. אם אתם נמצאים כאן אתם כבר חושיבם על הדברים הפרקטיים, ובעיקר השאלה באיזו מידה תרצו את הקוק רינג. המידה כמובן צריכה להתאים לזין שלכם, אך נשאלת השאלה איך בדיוק צריך למדוד.

רגע לפני שנדבר על המדידה, שימו לב לעוד כמה דברים. ישנם חומרים שונים, חלקם מתכתיים וקשים, אחרים גמישים. אם אינכם רוכשים קוק רינג מחומר גמיש, ההמלצה של גברים היא לגלח את היער שיש שם למטה. שלא יתפסו שם למטה.

בשביל למדוד את הגודל צריך להבין בדיוק היכן יושבת הטבעת. הטבעת יושבת בבסיס הזין, מאחורי הביצים – כל שזהו האזור שעליכם למדוד. יש לבצע שתי מדידות, האחת כאשר הזין רפוי, והשנייה כאשר הזין קשה.

אתם רוצים להכניס את הקוק רינג בקלות, ואז שתהיה יותר הדוקה במצב זקפה. אך כמובן שלא הדוקה מידי, אתם לא רוצים זין כחול מחוסר חמצן. ולכן חשוב למדוד היטב לפני שרוכשים קוק רינג.

חפשו איזה חוט, חתיכת בד או משהו שתוכלו לכרוך סביב בסיס הזין. צריך להחזיק את הסרט בצורה טובה – לא הדוק ומתוח, אבל גם לא חופשי ומשוחרר. תצטרכו לסמן את הנקודה שסוגרת את ההיקף, ולאחר מכן למדוד. המספר שתקבלו הוא בעצם היקף המעגל, אבל אתם רוצים את הקוטר. לכן יש לחלק את האורך של הסרט בפאי (3.14). אם לא הבנתם למה לימדו אתכם בבית הספר מה זה פאי, עכשיו אתם מבינים למה זה שימושי.

יש לחזור על המדידה כאשר הזין בזקפה. זוהי המידה המשמעותית יותר, תרצו קוק רינג שלוחץ מעט, אך לא יותר מידי. אל תקנה קוק רינג שיותר גדול מקוטר הזקפה מכיוון שהוא לא יעשה את העבודה. בסופו של דבר המידה של הטבעת תהיה בין המדידה של המצב הרפוי, לבין המדידה של הקוטר הזקוף.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול מתח יכול…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו המשתתף באירוע…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"