המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

מספר מילים 440

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי האהבה שלך, להוסיף התרגשות ולגרום לך להרגיש מחוברת לבן הזוג שלך. בין אם זו הפעם הראשונה שלך ובין אם אתה מומחה מתחיל, הבנת תנוחות המין השונות וכיצד לבצע אותן כראוי יכולה לעזור לקחת את חיי המין שלך לשלב הבא.

כדי להתחיל, בואו נסתכל על כמה מתנוחות המין הבסיסיות שכדאי להכיר. אמנם יש אלפי תנוחות סקס, להלן יעזור לך להרטיב את הרגליים. תנוחת המין ההתחלתית הנפוצה ביותר היא מיסיונרית, הכוללת את בן הזוג הפעיל השוכב על גבי בן הזוג הפסיבי. משם, שני בני הזוג יכולים להתאים את זווית הכניסה כמו גם את עומק החדירה. תנוחת המין הבאה היא דוגי סטייל. תנוחה זו דורשת מבן הזוג הפסיבי להישען קדימה על ידיו וברכיו בעוד הפרטנר האקטיבי חודר מאחור. זה יכול להועיל לבעלי מסגרת קצרה או גדולה. גם התנוחה בסגנון דוגי וגם התנוחה המיסיונרית מאפשרות דחיפה מסונכרנת, מה שהופך את שתיהן לתנוחות נהדרות ברמת המתחילים.

ככל שמרגישים יותר בנוח עם סקס, לא חסרות תנוחות מיניות מעניינות ומורכבות יותר לגלות. אולי אחת התנוחות המעניינות ביותר היא קאוגירל הפוכה. וריאציה זו של תנוחת הקאוגירל כוללת את בן הזוג האקטיבי "רוכב" על בן הזוג הפסיבי עם גבו אליו, ומספק זווית אחרת, כמו גם מאפשר לבן הזוג הפעיל לגרות את הדגדגן שלו ולחקור את ההנאה שלו.

דרך נהדרת נוספת להוסיף קצת וריאציה לפגישה היא להכניס קצת שעבוד ומשמעת. סוג זה של סקס דורש מהשותף הפעיל לרסן את בן הזוג הפסיבי, במו ידיהם או בכלים מסוימים, כמו חבל או אזיקים. בבסיסה, היא יכולה לכלול את בן הזוג האקטיבי קושר קלות את ידיו של בן הזוג הפסיבי, אך היא יכולה להפוך לחוויה מורכבת למדי אם תרצה בכך.

מלבד התנוחות המיסיונריות הבסיסיות, בסגנון כלבלב וקאוגירל הפוכה, ישנן וריאציות רבות של תנוחות דומות שיכולות להפוך את חיי המין שלך לכל דבר מלבד משעמם. תנוחות נשיות למעלה, כמו קאוגירל ושישים ותשע, מספקות לשני בני הזוג שליטה רבה יותר על קצב וזווית החדירה, כמו גם מאפשרות להם לצפות זה בהנאה של זה. כפות יכולות להיות אופציה נהדרת למי שרוצה סקס רך ואיטי יותר, ותנוחה זו יכולה גם לעזור בגישה לקונילינגוס ואנילינגוס.

אמנם יש תנוחות בסיסיות שיכולות לעשות את העבודה, סקס יכול להיות חוויה מתגמלת להפליא כאשר שני בני הזוג לחקור סוגים שונים של סקס. לא רק שזה יכול לעזור להקל על הלחץ ולשים את שני בני הזוג בקשר עם גופם, אבל זה גם מאפשר להם לגלות נתיבי הנאה חדשים ולהתחבר אחד עם השני ברמה עמוקה יותר. בין אם אתה חדש בחקר המין או שהיית במשחק במשך עידנים, אל תפחד לצאת מהקופסה ולנסות כמה מהתנוחות והסטיות המעניינות יותר. אין עמדות נכונות או לא נכונות: אם זה מרגיש טוב, לכו על זה!

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

עבודת מין: בחינת ההשלכות המשפטיות והפוליטיות של הפללה

עבודת מין הייתה שנויה במחלוקת במשך מאות שנים, והשלכותיה מורכבות ומגוונות כמו העוסקים בה. המעמד…

עבודת מין: בחינת ההשלכות המשפטיות והפוליטיות של הפללה

מה שאתה צריך לדעת לפני שכירת נערת ליווי

בהגדרתה הפשוטה ביותר, נערת ליווי היא ספקית שירותי מין מקצועית שיכולה להישכר על ידי לקוח…

מה שאתה צריך לדעת לפני שכירת נערת ליווי

חמישים גוונים של הנאה: 50 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את חדר השינה שלך

האם אתה והשותף שלך רוצים לחקור צורות הרפתקניות יותר של אינטימיות פיזית? האם אתם מחפשים…

חמישים גוונים של הנאה: 50 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את חדר השינה שלך