כאשר מגיע לבקר חבר מחו“ל

כאשר מגיע לבקר חבר מחו“ל

מספר מילים 299

לפעמים יש לנו אורחים המגיעים מחוץ לארץ. למשל זהו יכול להיות להיות הבן דוד מאמריקה או אולי איזה חבר מההייטק שהגיע לעבוד כאן למשל כמה ימים. אתם בוודאי רוצים לקחת אותו לבלות ולהכיר את ישראל. ויש הרבה מקומות מעניינים להכיר בישראל. אבל יש משהו שהחבר שלכם רוצה, זה לפגוש את הבחורות הישראליות. הרי גם אתם, לפחות הרווקים שביניכם, כאשר אתם נוסעים לחו“ל אתם רוצים לטעום קצת את הבחורות.

אתם יכולים לקחת את החבר לפאבים ואולי הוא ימצא שם בחורות. אבל כאשר רוצים לנצל טוב את הזמן כדאי ללכת על בטוח. כאשר אנו אומרים ללכת על בטוח אנו מתכוונים לבילוי עם הנערות הכי יפות בארץ, הנערות ממחישות את הקסם והיופי של הנערות הישראליות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת את החבר אל דירות דיסקרטיות ברמת גן.

בדירות הדיסקרטיות אתם יכולים למצוא בחורות מכל מיני מדינות, אך חלקן גם בחורות ישראליות. אולי בתור ישראלים כבר זיינתם מספיק ישראליות ואתם יותר בעניין של בחורות מזרח אירופאיות. אבל החבר שלכם שמגיע מחו“ל מת לטעום כוס ישראלי. ולכן כדאי לקחת אותו לבחורות ישראליות.

הבחורות מארחות בדירתן הדיסקרטית, זה בדרך כלל הפתרון הנוח ביותר. אך כמובן שהחבר יכול להזמין אותן לבית המלון. לפעמים זה לא כל כך נוח, כך שסביר להניח שיעדיף לעשות זאת בדירות דיסקרטיות.

שם הוא יוכל לבלות עם הנערה. אל דאגה אם אינו שולט בשפה העברית. הנערות שתמצאו הן נערות אינטליגנטיות. רבות מהן סטודנטיות והן דוברות אנגלית. והאמת שבשביל הבילוי הזה, אתם לא ממש צריכים לדבר. שפת הגוף והמגע היא שפה בינלאומית. הנערות יאפשרו לחבר לגלות את החוויה הישראלית במיטה – נערות ישראליות חמות. אתם יכולים להיות בטוחים שהחבר שלכם ייהנה מכל רגע ויתאהב בישראל. הנערות יעשו לו קבלת פנים חמה ויפנקו לו את כל הגוף. הן יגרמו לו להתרגש ולגעוש עד לפורקן מלא.

אם זה איזה בן דוד או קרוב משפחה, אל תתפלאו אם לאחר הבילוי הוא פתאום יגיד לכם שהוא רוצה לעשות עלייה….

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

במשך מאות שנים, המקצוע של מתן חברות ללקוחות משלמים קיים. ידוע בשמות שונים כגון חצרנים,, או נערות ליווי, המונח הנפוץ ביותר בימינו הוא "נערות ליווי". מונח זה עורר ויכוחים ומחלוקות, כאשר חלק רואים בו עסק לגיטימי ואחרים מגנים אותו כסוג של ניצול. במאמר…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

תל אביב, העיר התוססת והקוסמופוליטית בישראל, מכונה לעתים קרובות בירת התרבות של המדינה. זוהי עיר שבה היסטוריה עתיקה ומודרניות משתלבות בצורה חלקה, ויוצרות אווירה ייחודית ודינמית שמושכת מבקרים מכל רחבי העולם. מחופים מדהימים ועד שווקים שוקקים, בתל אביב יש משהו שכולם יכולים ליהנות…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל

חיפה היא עיר שוקקת הממוקמת בצפון הארץ, על מורדות הר הכרמל. עם תערובת ייחודית של תרבויות ודתות, חיפה מכונה לעתים קרובות "עיר הדו-קיום". זוהי העיר השלישית בגודלה בישראל ומשמשת כמרכז תעשייה ותרבות מרכזי. חיפה היא עיר שבאמת לוכדת את המהות של ישראל, והנה…

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל