כאשר מגיע לבקר חבר מחו“ל

כאשר מגיע לבקר חבר מחו“ל

מספר מילים 299

לפעמים יש לנו אורחים המגיעים מחוץ לארץ. למשל זהו יכול להיות להיות הבן דוד מאמריקה או אולי איזה חבר מההייטק שהגיע לעבוד כאן למשל כמה ימים. אתם בוודאי רוצים לקחת אותו לבלות ולהכיר את ישראל. ויש הרבה מקומות מעניינים להכיר בישראל. אבל יש משהו שהחבר שלכם רוצה, זה לפגוש את הבחורות הישראליות. הרי גם אתם, לפחות הרווקים שביניכם, כאשר אתם נוסעים לחו“ל אתם רוצים לטעום קצת את הבחורות.

אתם יכולים לקחת את החבר לפאבים ואולי הוא ימצא שם בחורות. אבל כאשר רוצים לנצל טוב את הזמן כדאי ללכת על בטוח. כאשר אנו אומרים ללכת על בטוח אנו מתכוונים לבילוי עם הנערות הכי יפות בארץ, הנערות ממחישות את הקסם והיופי של הנערות הישראליות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת את החבר אל דירות דיסקרטיות ברמת גן.

בדירות הדיסקרטיות אתם יכולים למצוא בחורות מכל מיני מדינות, אך חלקן גם בחורות ישראליות. אולי בתור ישראלים כבר זיינתם מספיק ישראליות ואתם יותר בעניין של בחורות מזרח אירופאיות. אבל החבר שלכם שמגיע מחו“ל מת לטעום כוס ישראלי. ולכן כדאי לקחת אותו לבחורות ישראליות.

הבחורות מארחות בדירתן הדיסקרטית, זה בדרך כלל הפתרון הנוח ביותר. אך כמובן שהחבר יכול להזמין אותן לבית המלון. לפעמים זה לא כל כך נוח, כך שסביר להניח שיעדיף לעשות זאת בדירות דיסקרטיות.

שם הוא יוכל לבלות עם הנערה. אל דאגה אם אינו שולט בשפה העברית. הנערות שתמצאו הן נערות אינטליגנטיות. רבות מהן סטודנטיות והן דוברות אנגלית. והאמת שבשביל הבילוי הזה, אתם לא ממש צריכים לדבר. שפת הגוף והמגע היא שפה בינלאומית. הנערות יאפשרו לחבר לגלות את החוויה הישראלית במיטה – נערות ישראליות חמות. אתם יכולים להיות בטוחים שהחבר שלכם ייהנה מכל רגע ויתאהב בישראל. הנערות יעשו לו קבלת פנים חמה ויפנקו לו את כל הגוף. הן יגרמו לו להתרגש ולגעוש עד לפורקן מלא.

אם זה איזה בן דוד או קרוב משפחה, אל תתפלאו אם לאחר הבילוי הוא פתאום יגיד לכם שהוא רוצה לעשות עלייה….

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי האהבה שלך, להוסיף…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול מתח יכול להיות בעל השפעה…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו המשתתף באירוע חברתי. בהתאם להסדר,…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"