כל מה שצריך לדעת על פטישי מין

כל מה שצריך לדעת על פטישי מין

מספר מילים 326

עבור אלה שאינם יזומים, הרעיון של פטיש מין עשוי להיראות מוזר. אבל, במציאות, הם חלק נפוץ למדי של המיניות האנושית. פטישים מוגדרים כמשיכה מינית משוערת לאובייקט או הרגל מסוים. במקרה של פטישים מיניים, זה יכול לנוע בין קיבעון על חלקי גוף מסוימים או פעילויות, לאובססיה עם בגדים, צלילים או חומרים מסוימים.

ללא קשר לצורתו, פטיש מין יכול להוסיף רובד מרגש למערכת יחסים. למרבה הצער, חלקם עשויים להתבייש בתשוקות כאלה, או להניח שהן מוזרות מדי. ככאלה, חשוב לזכור כי פטישים הם טבעיים ובן הזוג שלך צריך לכבד אותם.

סוגי פטישי מין

יש מספר עצום של פטישי מין שם בחוץ, עם משהו שיתאים כמעט לכל טעם. חלק מהפטישים הנפוצים יותר כוללים BDSM (שעבוד, משמעת, דומיננטיות וכניעה, וסאדו-מזוכיזם), פטישיזם ברגל, קרוס-דרסינג, מציצנות, מזוכיזם, אקסהיביציוניזם ומשחקי גיל. בנוסף, יש כמות גדולה של פטישים מבוססי פנטזיה, כולל ענקים ומשחקי תפקידים.

נערות ליווי
איך לדבר על פטישים

פעמים רבות, זוגות מתקשים להעלות פטישים או רצונות שעשויים להיראות יוצאי דופן. לכן, חשוב לגשת לנושא בראש פתוח ולוודא שיש רמה חזקה של אמון בין בני הזוג. חשוב גם לזכור כי פטישים לא תמיד ניתן לחלוק. חשוב לדון בכל חילוקי הדעות ולמצוא פתרון מוסכם על שני הצדדים.

לחקור פטישים

ברגע שהפטישים נפתחו במערכת יחסים, זה יכול לספק הזדמנות לחקור ולפתח רצונות חדשים. לקיחת הזמן להתנסות עשויה לפתוח אפשרויות שלא נשקלו בעבר. לדוגמה, התנסות בפריט לבוש שאינו בהכרח מתאים לסגנון הרגיל עלולה להוביל לתגליות בלתי צפויות. המפתח הוא לשמור על ראש פתוח ולשמור על קווי תקשורת פתוחים בין בני זוג.

שיקולי בטיחות

בעוד פטישים סקס יכול להיות דרך מרגשת לתבל דברים במערכת יחסים, חשוב להבטיח בטיחות. יש לדון מראש בכל הפעילויות הכוללות משחק פיזי או מנטלי כדי להבטיח ששני בני הזוג מרגישים בנוח עם המצב. בנוסף, שורה ארוכה של שיקולי בטיחות פיזית באים לידי ביטוי בפעילויות כמו BDSM. הקפד לחקור פעילויות כלשהן לפני שתנסה אותן.

בסך הכל, פטישים מיניים יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף תבלין וחקירה למערכת יחסים ואין לראות אותם מוזרים או אסורים. כל עוד שני בני הזוג מרגישים בנוח ומוכנים לתקשר בפתיחות, פטישים יכולים להביא רמות חדשות של הנאה למערכת יחסים.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי האהבה…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול מתח יכול להיות…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו המשתתף באירוע חברתי.…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"