כל מה שצריך לדעת על פטישי מין

כל מה שצריך לדעת על פטישי מין

מספר מילים 326

עבור אלה שאינם יזומים, הרעיון של פטיש מין עשוי להיראות מוזר. אבל, במציאות, הם חלק נפוץ למדי של המיניות האנושית. פטישים מוגדרים כמשיכה מינית משוערת לאובייקט או הרגל מסוים. במקרה של פטישים מיניים, זה יכול לנוע בין קיבעון על חלקי גוף מסוימים או פעילויות, לאובססיה עם בגדים, צלילים או חומרים מסוימים.

ללא קשר לצורתו, פטיש מין יכול להוסיף רובד מרגש למערכת יחסים. למרבה הצער, חלקם עשויים להתבייש בתשוקות כאלה, או להניח שהן מוזרות מדי. ככאלה, חשוב לזכור כי פטישים הם טבעיים ובן הזוג שלך צריך לכבד אותם.

סוגי פטישי מין

יש מספר עצום של פטישי מין שם בחוץ, עם משהו שיתאים כמעט לכל טעם. חלק מהפטישים הנפוצים יותר כוללים BDSM (שעבוד, משמעת, דומיננטיות וכניעה, וסאדו-מזוכיזם), פטישיזם ברגל, קרוס-דרסינג, מציצנות, מזוכיזם, אקסהיביציוניזם ומשחקי גיל. בנוסף, יש כמות גדולה של פטישים מבוססי פנטזיה, כולל ענקים ומשחקי תפקידים.

נערות ליווי
איך לדבר על פטישים

פעמים רבות, זוגות מתקשים להעלות פטישים או רצונות שעשויים להיראות יוצאי דופן. לכן, חשוב לגשת לנושא בראש פתוח ולוודא שיש רמה חזקה של אמון בין בני הזוג. חשוב גם לזכור כי פטישים לא תמיד ניתן לחלוק. חשוב לדון בכל חילוקי הדעות ולמצוא פתרון מוסכם על שני הצדדים.

לחקור פטישים

ברגע שהפטישים נפתחו במערכת יחסים, זה יכול לספק הזדמנות לחקור ולפתח רצונות חדשים. לקיחת הזמן להתנסות עשויה לפתוח אפשרויות שלא נשקלו בעבר. לדוגמה, התנסות בפריט לבוש שאינו בהכרח מתאים לסגנון הרגיל עלולה להוביל לתגליות בלתי צפויות. המפתח הוא לשמור על ראש פתוח ולשמור על קווי תקשורת פתוחים בין בני זוג.

שיקולי בטיחות

בעוד פטישים סקס יכול להיות דרך מרגשת לתבל דברים במערכת יחסים, חשוב להבטיח בטיחות. יש לדון מראש בכל הפעילויות הכוללות משחק פיזי או מנטלי כדי להבטיח ששני בני הזוג מרגישים בנוח עם המצב. בנוסף, שורה ארוכה של שיקולי בטיחות פיזית באים לידי ביטוי בפעילויות כמו BDSM. הקפד לחקור פעילויות כלשהן לפני שתנסה אותן.

בסך הכל, פטישים מיניים יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף תבלין וחקירה למערכת יחסים ואין לראות אותם מוזרים או אסורים. כל עוד שני בני הזוג מרגישים בנוח ומוכנים לתקשר בפתיחות, פטישים יכולים להביא רמות חדשות של הנאה למערכת יחסים.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

סקס הוא נושא שהיה נושא למחלוקת רבה ומידע שגוי לאורך ההיסטוריה. בעידן הדיגיטלי של היום, שבו המידע זמין בקצות אצבעותינו, חשוב יותר מתמיד להבטיח שמידע מדויק ומועיל יהיה נגיש בקלות. כאן נכנסת ויקיפדיה לתמונה.

ויקיפדיה, האנציקלופדיה המקוונת החופשית, היא אחד ממקורות המידע הפופולריים והאמינים ביותר באינטרנט. עם למעלה מ -6 מיליון מאמרים באנגלית בלבד, זהו מקור ללכת עבור רבים. עם זאת, כשמדובר בנושא המין, ההנחיות והמדיניות של ויקיפדיה היו לעתים קרובות נושא לוויכוח.…

סקס הוא נושא שהיה נושא למחלוקת רבה ומידע שגוי לאורך ההיסטוריה. בעידן הדיגיטלי של היום, שבו המידע זמין בקצות אצבעותינו, חשוב יותר מתמיד להבטיח שמידע מדויק ומועיל יהיה נגיש בקלות. כאן נכנסת ויקיפדיה לתמונה.

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", היא העיר השנייה בגודלה בישראל אחרי ירושלים. ממוקמת על חוף הים התיכון, עיר תוססת זו היא כור היתוך של תרבויות, דתות ומסורות. עם כלכלה משגשגת, סצנת לילה תוססת וחופים מדהימים,…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

אוננות: חקירת נושא הטאבו לעתים קרובות

אוננות היא נושא נפוץ אך לעתים קרובות טאבו בחברה שלנו. למרות היותה חלק טבעי ובריא מהמיניות האנושית, היא עדיין מוקפת בסטיגמה ובמידע שגוי. במאמר זה, נחקור את מושג האוננות, ההיסטוריה שלה, העמדות הנוכחיות כלפיה, היתרונות שלה ואת הסיכונים הפוטנציאליים,…

אוננות: חקירת נושא הטאבו לעתים קרובות