ליווי, עבודה מעולה לסטודנטית צעירה

ליווי, עבודה מעולה לסטודנטית צעירה

מספר מילים 318

אני סטודנטית ישראלית צעירה שעובדת כנערת ליווי. אני מודעת לדאגות ולשיקול הדעת שנלווים לתפקיד, אבל הוא משתלם היטב ולכן בחרתי לקחת את הסיכון ולקבל את המשימות.

החוויה שחוויתי בעבודה כנערת ליווי הייתה פוקחת עיניים. רבים מלקוחותיי היו גברים מבוגרים ונשואים. לעתים קרובות הם באים אלי בחיפוש אחר משהו שהם לא יכולים למצוא אצל נשותיהם. הם אומרים לי שהנישואים שלהם רחוקים וחסרי אהבה. אני מקבל תובנה אמיתית על חייהם האישיים של הגברים האלה וזה יכול להיות קשה להבין למה הם לא נלחמים כדי לגרום לזה לעבוד.

רוב הגברים הנשואים שאני פוגשת רוצים קשר חושני ופיזי. נראה שהם נהנים מהמחשבה להתמכר למשהו שובב וטאבו. אני מבין שהחוויה שלהם איתי מאפשרת להם לחקור הנאה גופנית ללא שיפוט או אשמה. כשזה מגיע לסקס עם הגברים הנשואים האלה, אני יכולה להיות פרועה והרפתקנית כמו שהם צריכים שאהיה. עם האווירה הנכונה, זו יכולה להיות חוויה ממש משחררת עבור שנינו.

אני גם נהנית לגלות למה הגוף שלי מסוגל. אני לומדת לזוז ולחקור ולהתנסות. אני מגלה תחושות חדשות ומוסיף דברים חדשים לרשימת הפעילויות המיניות האהובות עלי. אני מתחיל ליהנות מלענג את עצמי באותה מידה שאני נהנה לרצות אדם אחר.

אני אסירת תודה על העבודה הזו כי היא נתנה לי את הביטחון לחקור צד בתוכי שלא הייתי מודעת אליו. אני מבינה את הכוח שיש לי על אנשים ומה הגוף שלהם יכול לעשות כשאני נוגעת בהם. אני מוצאת הנאה מהחוויה האינטימית והמסוכנת הזו ואני מרגישה בטוחה יותר שאני בשליטה.

אני מודעת לכך שהבחירה לעסוק במקצוע הזה יכולה, לעיתים, להיות לא נוחה ומייאשת. אני גם מתחיל להבין שאני צריך להיות זהיר ולהיות מודע מתי להגיד לא ומתי לקחת את הסיכון. החוויה, עם זאת, הייתה משחררת ומתגמלת. היא לימדה אותי על הכוח שיש בי ואפשרה לי לחקור את הגוף שלי ואת האפשרויות הבלתי מוגבלות שלו. 

אם נערות נוספות שוקלות לעבוד בתחום, אני יכולה לספר שזה לא תחום קל, אבל הוא בהחלט מתגמל. חשוב רק לעשות זאת באמצעות סוכנות שאכפת לה מהנערות שלה. אני עשיתי זאת עם סוכנות escortbi.com

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"