ליווי, עבודה מעולה לסטודנטית צעירה

ליווי, עבודה מעולה לסטודנטית צעירה

מספר מילים 318

אני סטודנטית ישראלית צעירה שעובדת כנערת ליווי. אני מודעת לדאגות ולשיקול הדעת שנלווים לתפקיד, אבל הוא משתלם היטב ולכן בחרתי לקחת את הסיכון ולקבל את המשימות.

החוויה שחוויתי בעבודה כנערת ליווי הייתה פוקחת עיניים. רבים מלקוחותיי היו גברים מבוגרים ונשואים. לעתים קרובות הם באים אלי בחיפוש אחר משהו שהם לא יכולים למצוא אצל נשותיהם. הם אומרים לי שהנישואים שלהם רחוקים וחסרי אהבה. אני מקבל תובנה אמיתית על חייהם האישיים של הגברים האלה וזה יכול להיות קשה להבין למה הם לא נלחמים כדי לגרום לזה לעבוד.

רוב הגברים הנשואים שאני פוגשת רוצים קשר חושני ופיזי. נראה שהם נהנים מהמחשבה להתמכר למשהו שובב וטאבו. אני מבין שהחוויה שלהם איתי מאפשרת להם לחקור הנאה גופנית ללא שיפוט או אשמה. כשזה מגיע לסקס עם הגברים הנשואים האלה, אני יכולה להיות פרועה והרפתקנית כמו שהם צריכים שאהיה. עם האווירה הנכונה, זו יכולה להיות חוויה ממש משחררת עבור שנינו.

אני גם נהנית לגלות למה הגוף שלי מסוגל. אני לומדת לזוז ולחקור ולהתנסות. אני מגלה תחושות חדשות ומוסיף דברים חדשים לרשימת הפעילויות המיניות האהובות עלי. אני מתחיל ליהנות מלענג את עצמי באותה מידה שאני נהנה לרצות אדם אחר.

אני אסירת תודה על העבודה הזו כי היא נתנה לי את הביטחון לחקור צד בתוכי שלא הייתי מודעת אליו. אני מבינה את הכוח שיש לי על אנשים ומה הגוף שלהם יכול לעשות כשאני נוגעת בהם. אני מוצאת הנאה מהחוויה האינטימית והמסוכנת הזו ואני מרגישה בטוחה יותר שאני בשליטה.

אני מודעת לכך שהבחירה לעסוק במקצוע הזה יכולה, לעיתים, להיות לא נוחה ומייאשת. אני גם מתחיל להבין שאני צריך להיות זהיר ולהיות מודע מתי להגיד לא ומתי לקחת את הסיכון. החוויה, עם זאת, הייתה משחררת ומתגמלת. היא לימדה אותי על הכוח שיש בי ואפשרה לי לחקור את הגוף שלי ואת האפשרויות הבלתי מוגבלות שלו. 

אם נערות נוספות שוקלות לעבוד בתחום, אני יכולה לספר שזה לא תחום קל, אבל הוא בהחלט מתגמל. חשוב רק לעשות זאת באמצעות סוכנות שאכפת לה מהנערות שלה. אני עשיתי זאת עם סוכנות escortbi.com

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

כששומעים את המונח "נערת ליווי", לעתים קרובות עולות בראש תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. עם זאת, המציאות של מקצוע זה היא הרבה יותר מורכבת וניואנסים ממה שהתקשורת והחברה תיארו. נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, ממלאות תפקיד מכריע…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן חלק מתעשיית המין שלעתים קרובות נשארות בצללים. בעוד שלחלקם יש דעות קדומות על קו עבודה זה, יש הרבה יותר במקצוע ממה שנראה לעין. מתנאי העבודה ועד לקהל הלקוחות המגוון, ואפילו החוקים…

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח חיים או לא מונוגמיה בהסכמה, הוא נוהג של עיסוק בפעילות מינית עם שותפים מרובים, בדרך כלל כזוג. למרות שזה אולי נראה טאבו עבור חלק, החלפת זוגות כבר חלק מהמיניות האנושית במשך מאות שנים. היא…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה