מדיטציה: גם לגברים

מדיטציה: גם לגברים

מספר מילים 337

מדיטציה היא תרגול רב עוצמה שקיים כבר אלפי שנים. זה כרוך במיקוד תשומת הלב שלך על הנשימה שלך, ולאפשר למוח שלך להיות יותר שקט ונוכח ברגע.

למרות שזה אולי נראה כמו תרגול "היפי" בלתי מוחשי, מדיטציה יכולה להיות השפעה עמוקה על החיים שלך – גם אם אתה סקפטי. בואו נחקור כיצד מדיטציה יכולה לשפר את הבריאות הפיזית, הנפשית והרגשית שלכם, ונספק טיפים שיעזרו לכם להתחיל.

דפוסי שינה משופרים

אחד היתרונות העמוקים ביותר של מדיטציה הוא שינה משופרת. על ידי הרגעת התודעה והפחתת מתח, מדיטציה יכולה לעזור לנו להירדם בקלות רבה יותר ולהישאר בשינה עמוקה ומשקמת יותר למשך זמן רב יותר. מחקרים אפילו מצביעים על כך שמדיטציה יכולה לעזור לאנשים הסובלים מנדודי שינה להפחית את משך הזמן שהם מבלים בהתהפכות במיטה.

חיי מין משופרים

תאמינו או לא, מדיטציה יכולה גם לשפר את חיי המין שלכם. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי זוגות שעשו מדיטציה יחד חוו שביעות רצון משופרת ממערכת היחסים, תקשורת טובה יותר וחשק מיני מוגבר. הסיבה לכך היא שזוגות שעושים מדיטציה יחד הופכים מודעים ומעורבים יותר בעת קיום יחסי מין, וזה יכול להוביל לרמות גבוהות יותר של הנאה. זוהי לא חייבת להיות פעילות זוגית, גם רווקים יכולים לעשות מדיטציה לפני שהם מבלים עם נערות ליווי

 יתרונות נוספים של מדיטציה

ישנם יתרונות רבים אחרים למדיטציה שאינם ניתנים למדידה בקלות, אך ניתן לחוש אותם בחיי היומיום שלך. לדוגמה, מדיטציה יכולה לעזור להפחית חרדה ולשפר את הבהירות המנטלית, ולאפשר לך לקבל החלטות שקולות ומודעות יותר. זה יכול גם לשפר את תחושת הרווחה הכללית שלך וליצור השקפה חיובית יותר על החיים. 

טיפים לתרגול מדיטציה

אם אתם רוצים להתחיל עם מדיטציה, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לאורך הדרך:

• הקדישו רק 5 דקות ביום לתרגול. אתם לא צריכים לסבך את זה יתר על המידה – פשוט התמקדו בנשימה שלכם ותרגלו להישאר ברגע הנוכחי.

• להיות בסדר עם מחשבות נודדות. אל תהיו מתוסכלים מדי אם מחשבותיכם מתחילות לנדוד. פשוט חזרו להתמקד בנשימה שלכם.

• אל תוותרו. אם אתם מפספסים יום, פשוט הרימו אותו מהמקום שבו

הפסקתם.מדיטציה היא תרגול עוצמתי להפליא, ויכולה להיות לה השפעה מתמשכת על חייכם. נסה אותו וחווה את היתרונות המדהימים שלו בעצמך.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"