מדיטציה: גם לגברים

מדיטציה: גם לגברים

מספר מילים 337

מדיטציה היא תרגול רב עוצמה שקיים כבר אלפי שנים. זה כרוך במיקוד תשומת הלב שלך על הנשימה שלך, ולאפשר למוח שלך להיות יותר שקט ונוכח ברגע.

למרות שזה אולי נראה כמו תרגול "היפי" בלתי מוחשי, מדיטציה יכולה להיות השפעה עמוקה על החיים שלך – גם אם אתה סקפטי. בואו נחקור כיצד מדיטציה יכולה לשפר את הבריאות הפיזית, הנפשית והרגשית שלכם, ונספק טיפים שיעזרו לכם להתחיל.

דפוסי שינה משופרים

אחד היתרונות העמוקים ביותר של מדיטציה הוא שינה משופרת. על ידי הרגעת התודעה והפחתת מתח, מדיטציה יכולה לעזור לנו להירדם בקלות רבה יותר ולהישאר בשינה עמוקה ומשקמת יותר למשך זמן רב יותר. מחקרים אפילו מצביעים על כך שמדיטציה יכולה לעזור לאנשים הסובלים מנדודי שינה להפחית את משך הזמן שהם מבלים בהתהפכות במיטה.

חיי מין משופרים

תאמינו או לא, מדיטציה יכולה גם לשפר את חיי המין שלכם. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי זוגות שעשו מדיטציה יחד חוו שביעות רצון משופרת ממערכת היחסים, תקשורת טובה יותר וחשק מיני מוגבר. הסיבה לכך היא שזוגות שעושים מדיטציה יחד הופכים מודעים ומעורבים יותר בעת קיום יחסי מין, וזה יכול להוביל לרמות גבוהות יותר של הנאה. זוהי לא חייבת להיות פעילות זוגית, גם רווקים יכולים לעשות מדיטציה לפני שהם מבלים עם נערות ליווי

 יתרונות נוספים של מדיטציה

ישנם יתרונות רבים אחרים למדיטציה שאינם ניתנים למדידה בקלות, אך ניתן לחוש אותם בחיי היומיום שלך. לדוגמה, מדיטציה יכולה לעזור להפחית חרדה ולשפר את הבהירות המנטלית, ולאפשר לך לקבל החלטות שקולות ומודעות יותר. זה יכול גם לשפר את תחושת הרווחה הכללית שלך וליצור השקפה חיובית יותר על החיים. 

טיפים לתרגול מדיטציה

אם אתם רוצים להתחיל עם מדיטציה, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לאורך הדרך:

• הקדישו רק 5 דקות ביום לתרגול. אתם לא צריכים לסבך את זה יתר על המידה – פשוט התמקדו בנשימה שלכם ותרגלו להישאר ברגע הנוכחי.

• להיות בסדר עם מחשבות נודדות. אל תהיו מתוסכלים מדי אם מחשבותיכם מתחילות לנדוד. פשוט חזרו להתמקד בנשימה שלכם.

• אל תוותרו. אם אתם מפספסים יום, פשוט הרימו אותו מהמקום שבו

הפסקתם.מדיטציה היא תרגול עוצמתי להפליא, ויכולה להיות לה השפעה מתמשכת על חייכם. נסה אותו וחווה את היתרונות המדהימים שלו בעצמך.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

כששומעים את המונח "נערת ליווי", לעתים קרובות עולות בראש תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. עם זאת, המציאות של מקצוע זה היא הרבה יותר מורכבת וניואנסים ממה שהתקשורת והחברה תיארו. נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן חלק מתעשיית המין שלעתים קרובות נשארות בצללים. בעוד שלחלקם יש דעות קדומות על קו עבודה זה, יש הרבה יותר במקצוע ממה שנראה לעין. מתנאי העבודה…

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח חיים או לא מונוגמיה בהסכמה, הוא נוהג של עיסוק בפעילות מינית עם שותפים מרובים, בדרך כלל כזוג. למרות שזה אולי נראה טאבו עבור חלק, החלפת זוגות כבר חלק…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה