מהו מכון עיסוי?

מהו מכון עיסוי?

מספר מילים 364

מכון עיסוי (או כפי שאנשים רבים בישראל רושמים, מכון ליווי …) הוא עסק המציע שירותים להנאה מינית. מפעלים אלה מכונים לעתים מכוני ליווי או בקיצור, מכונים. לעתים קרובות הם בלתי חוקיים ועשויים לכלול את העיסוק בזנות. חלק מהעסקים הללו ממוקמים במקום גלוי לעין ונראים כעסקים רגילים, בעוד שאחרים מציעים מין מפורש תמורת כסף. במדינות מסוימות, מכוני עיסוי נדרשים לקבל היתר או רישיון. בנוסף, ייתכן שחלקם יצטרכו לעבור בדיקה של מחלקת הבריאות או בדיקת קוד בנייה.

ההערכה היא כי ישנם אלפי מכוני ליווי רבים בישראל, אותם ניתן למצוא באתרי סקס רבים בישראל כמו סקסי1, סקס ענק, אדיר, בננה, איקספיינדר וכדומה. עסקים אלה נמצאים בדרך כלל בעיירות קטנות ומאוישים על ידי עובדי מין, רבים מהם מהגרים מאסיה. נשים אלה מקבלות רק חלק קטן מ-60 הדולרים או יותר שהלקוחות משלמים עבור עיסוי בן שעה, והן מרוויחות את רוב הכנסתן מטיפים, שאותם הן מעודדות או נאלצות להגביר באמצעים לא חוקיים.

כמה רשויות אכיפת חוק פשטו על מכוני עיסוי שנחשדו בקיום פעילויות מין בלתי חוקיות תמורת כסף או טיפים. בפשיטות היו מעורבים בדרך כלל שוטרים סמויים שהיו מגיעים למפעלים ומשמשים כלקוחות. אותם קצינים היו מחפשים סימנים לכך שהמפעלים לגיטימיים, כמו שלט שאומר שהם מציעים רק עיסוי ולא שום דבר אחר. הם גם היו בודקים אם הדלתות והחלונות מכוסים או מוסתרים, והיו מחפשים כל אינדיקציה לכך שהבעלים או העובדים גרים בתוך המתקן.

רבים מעובדי מכוני העיסוי במצב זה אינם מתועדים, ולעתים קרובות הם חוששים לדבר עם המשטרה או אפילו עם עורכי הדין שלהם. חלקם חוששים שהם יהיו מטרה לסוחרים שרוצים לנקום בהם. אחרים חשים חוב מוסרי למי שסייע להם למצוא עבודה במפעלים אלה, והם אינם רוצים לפגוע במשפחותיהם בבית.

עורך הדין מטעם הסיוע המשפטי, שייצג את המהגרת בת ה-49 שסיפורה דווח בניו יורק טיימס, אמר כי הלקוחה שלה ונשים אחרות במצבים דומים מספרות לה לעתים קרובות שהן החלו לעבוד במכוני עיסוי משום שלא יכלו לפרנס את ילדיהן או בעליהן בשכרן הרגיל. לעתים קרובות הם היו צריכים לעבוד בשתיים או שלוש עבודות, והכסף הנוסף הזה סיפק להם את הגמישות שהם היו צריכים כדי לטפל בילדיהם. זו הייתה הצעה מסוכנת, אבל כזו שהשתלמה להם. אם ייתפסו, הן עלולות לאבד את ילדיהן או את בעליהן ולעמוד בפני גירוש. מסיבות אלה, חלק מהנשים הללו אפילו לא מדווחות על הכנסותיהן לממשלה.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול מתח יכול…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו המשתתף באירוע…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"