מהו מכון עיסוי?

מהו מכון עיסוי?

מספר מילים 364

מכון עיסוי (או כפי שאנשים רבים בישראל רושמים, מכון ליווי …) הוא עסק המציע שירותים להנאה מינית. מפעלים אלה מכונים לעתים מכוני ליווי או בקיצור, מכונים. לעתים קרובות הם בלתי חוקיים ועשויים לכלול את העיסוק בזנות. חלק מהעסקים הללו ממוקמים במקום גלוי לעין ונראים כעסקים רגילים, בעוד שאחרים מציעים מין מפורש תמורת כסף. במדינות מסוימות, מכוני עיסוי נדרשים לקבל היתר או רישיון. בנוסף, ייתכן שחלקם יצטרכו לעבור בדיקה של מחלקת הבריאות או בדיקת קוד בנייה.

ההערכה היא כי ישנם אלפי מכוני ליווי רבים בישראל, אותם ניתן למצוא באתרי סקס רבים בישראל כמו סקסי1, סקס ענק, אדיר, בננה, איקספיינדר וכדומה. עסקים אלה נמצאים בדרך כלל בעיירות קטנות ומאוישים על ידי עובדי מין, רבים מהם מהגרים מאסיה. נשים אלה מקבלות רק חלק קטן מ-60 הדולרים או יותר שהלקוחות משלמים עבור עיסוי בן שעה, והן מרוויחות את רוב הכנסתן מטיפים, שאותם הן מעודדות או נאלצות להגביר באמצעים לא חוקיים.

כמה רשויות אכיפת חוק פשטו על מכוני עיסוי שנחשדו בקיום פעילויות מין בלתי חוקיות תמורת כסף או טיפים. בפשיטות היו מעורבים בדרך כלל שוטרים סמויים שהיו מגיעים למפעלים ומשמשים כלקוחות. אותם קצינים היו מחפשים סימנים לכך שהמפעלים לגיטימיים, כמו שלט שאומר שהם מציעים רק עיסוי ולא שום דבר אחר. הם גם היו בודקים אם הדלתות והחלונות מכוסים או מוסתרים, והיו מחפשים כל אינדיקציה לכך שהבעלים או העובדים גרים בתוך המתקן.

רבים מעובדי מכוני העיסוי במצב זה אינם מתועדים, ולעתים קרובות הם חוששים לדבר עם המשטרה או אפילו עם עורכי הדין שלהם. חלקם חוששים שהם יהיו מטרה לסוחרים שרוצים לנקום בהם. אחרים חשים חוב מוסרי למי שסייע להם למצוא עבודה במפעלים אלה, והם אינם רוצים לפגוע במשפחותיהם בבית.

עורך הדין מטעם הסיוע המשפטי, שייצג את המהגרת בת ה-49 שסיפורה דווח בניו יורק טיימס, אמר כי הלקוחה שלה ונשים אחרות במצבים דומים מספרות לה לעתים קרובות שהן החלו לעבוד במכוני עיסוי משום שלא יכלו לפרנס את ילדיהן או בעליהן בשכרן הרגיל. לעתים קרובות הם היו צריכים לעבוד בשתיים או שלוש עבודות, והכסף הנוסף הזה סיפק להם את הגמישות שהם היו צריכים כדי לטפל בילדיהם. זו הייתה הצעה מסוכנת, אבל כזו שהשתלמה להם. אם ייתפסו, הן עלולות לאבד את ילדיהן או את בעליהן ולעמוד בפני גירוש. מסיבות אלה, חלק מהנשים הללו אפילו לא מדווחות על הכנסותיהן לממשלה.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

איך לקנות קוק רינג במידה הנכונה

אנו תמיד ממליצים על צעצועי מין, וכתבנו כבר על סוגים שונים. קוק רינג הוא אחד הצעצועים המומלצים עבור הגברים. הוא מתאים עבור אוננות, עבור בילוי זוגי וגם כאשר מבלים בדירות…

איך לקנות קוק רינג במידה הנכונה

6 תועלות של צעצועי מין

ישר ולעניין 6 תועלות חשובות של צעצועי מין לנשים ולגברים. משפרים את הבריאות - המדע כבר מזמן יודע כי ההורמונים המופרשים בעת קיום יחסי מין, או כל סוג של אורגזמה,…

6 תועלות של צעצועי מין

איך לא לבזבז זמו בדייטים

כמו הרבה מאוד מחברי עברתי את תקופת הרווקות עם מלא דייטים. לרובם המוחלט לא הייה המשך מעבר לפגישה הראשונה, הם היו בזבוז זמן מוחלט. בסופו של דבר מצאתי את בת…

איך לא לבזבז זמו בדייטים