מקסום הנאה באמצעות תנוחות סקס שונות לגברים

מקסום הנאה באמצעות תנוחות סקס שונות לגברים

מספר מילים 380

כשמדובר בהנאה עצמית או בת זוג פיזית, יש כל כך הרבה תנוחות זמינות לחקור. עם זאת, תנוחות מסוימות עשויות להיות מועילות יותר מאחרות, במיוחד עבור זכרים בוגרים. על ידי פתיחות להתנסות בתנוחות שונות, זכרים בוגרים יכולים לחקור דרכים למקסם את ההנאה עבור עצמם ועבור בת זוגם.

התנוחה הבסיסית והנפוצה ביותר היא התנוחה המיסיונרית, בחירה קלאסית עבור זוגות רבים. תנוחה זו כל כך פופולרית מכיוון שהיא הנוחה והמוכרת ביותר, אך היא גם מאפשרת חיבור מישוש נהדר. בהתאם לגובהם ולסוג גופם, זכרים בוגרים רבים יכולים גם להגיע לעומקים העמוקים ביותר של חדירה בתנוחה זו.

תנוחה פופולרית נוספת היא דוגי סטייל, שהיא נהדרת לגירוי נקודת הג'י ומספקת תחושת שליטה גדולה יותר לבת הזוג שאליה חודרים. זוהי תנוחה נהדרת עבור אותם זכרים בוגרים שנהנים מגירוי חיצוני מכיוון שהיא מספקת זווית אופטימלית  לגבר בגדי להגיע לנקודת הג'י  של האישה. זה גם מאפשר חדירה עמוקה יותר, אשר גברים רבים מוצאים להיות מהנה למדי.

קאוגירל הפוכה היא אופציה נהדרת נוספת למי שמחפש לחקור רמות עמוקות יותר של חדירה. תנוחה זו יכולה להיות יצירתית למדי וכוללת את בת הזוג החגרת את ירכיו של בן הזוג תוך שהוא פונה הרחק מהן. זוהי תנוחה נהדרת עבור אותם זכרים בוגרים המחפשים חדירה עמוקה יותר, כמו גם זווית ראייה מעניינת עבור שני בני הזוג.

תנוחת הכפית היא אופציה מצוינת למי שרוצה להאט את הקצב, ובכל זאת להשיג הנאה מקסימלית. זה דומה למיסיונרי, אבל הפעם הגבר נמצא מאחורי בת הזוג . תנוחה זו מציעה תחושה אינטימית יותר לשני בני הזוג, שכן היא מאפשרת חדירה מאחור תוך שהיא מאפשרת גם מגע רב של עור לעור.

לבסוף, אם גברים בוגרים באמת לקחת את הדברים צעד אחד קדימה, תנוחת מין אנאלי יכולה להיות רק הכרטיס. ישנן מספר תנוחות שונות לחקור כשמדובר במשחק אנאלי, החל בסגנון כלבלב לתנוחה המיסיונרית. ביצוע מין אנאלי בתנוחת הכפית הוא לרוב הנוח והמענג ביותר עבור בת הזוג המקבלת, שכן הוא מאפשר חדירה הדרגתית יותר ויותר שליטה. לא תמיד הנשים שלכן מעוניינות לקבלת בתחת, במידה ולא תמיד ניתן לעשות זאת עם נערות ליווי ה www.womenscityclub.com

לא משנה באיזו תנוחה משתמשים, הנאה יכולה להיות משופרת עבור שני בני הזוג אם הם שומרים על תקשורת פתוחה ומקשיבים זה לרצונות של זה. כאשר מתנסים בתנוחות שונות, חשוב להיות מודעים לגוף שלכם ולתחושות שאתם חווים על מנת להשיג הנאה מרבית. כאשר הן נעשות נכון, תנוחות שונות יכולות לפתוח עולם שלם של הנאה עבור גברים ובנות זוגם. 

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"