מקסום הנאה באמצעות תנוחות סקס שונות לגברים

מקסום הנאה באמצעות תנוחות סקס שונות לגברים

מספר מילים 380

כשמדובר בהנאה עצמית או בת זוג פיזית, יש כל כך הרבה תנוחות זמינות לחקור. עם זאת, תנוחות מסוימות עשויות להיות מועילות יותר מאחרות, במיוחד עבור זכרים בוגרים. על ידי פתיחות להתנסות בתנוחות שונות, זכרים בוגרים יכולים לחקור דרכים למקסם את ההנאה עבור עצמם ועבור בת זוגם.

התנוחה הבסיסית והנפוצה ביותר היא התנוחה המיסיונרית, בחירה קלאסית עבור זוגות רבים. תנוחה זו כל כך פופולרית מכיוון שהיא הנוחה והמוכרת ביותר, אך היא גם מאפשרת חיבור מישוש נהדר. בהתאם לגובהם ולסוג גופם, זכרים בוגרים רבים יכולים גם להגיע לעומקים העמוקים ביותר של חדירה בתנוחה זו.

תנוחה פופולרית נוספת היא דוגי סטייל, שהיא נהדרת לגירוי נקודת הג'י ומספקת תחושת שליטה גדולה יותר לבת הזוג שאליה חודרים. זוהי תנוחה נהדרת עבור אותם זכרים בוגרים שנהנים מגירוי חיצוני מכיוון שהיא מספקת זווית אופטימלית  לגבר בגדי להגיע לנקודת הג'י  של האישה. זה גם מאפשר חדירה עמוקה יותר, אשר גברים רבים מוצאים להיות מהנה למדי.

קאוגירל הפוכה היא אופציה נהדרת נוספת למי שמחפש לחקור רמות עמוקות יותר של חדירה. תנוחה זו יכולה להיות יצירתית למדי וכוללת את בת הזוג החגרת את ירכיו של בן הזוג תוך שהוא פונה הרחק מהן. זוהי תנוחה נהדרת עבור אותם זכרים בוגרים המחפשים חדירה עמוקה יותר, כמו גם זווית ראייה מעניינת עבור שני בני הזוג.

תנוחת הכפית היא אופציה מצוינת למי שרוצה להאט את הקצב, ובכל זאת להשיג הנאה מקסימלית. זה דומה למיסיונרי, אבל הפעם הגבר נמצא מאחורי בת הזוג . תנוחה זו מציעה תחושה אינטימית יותר לשני בני הזוג, שכן היא מאפשרת חדירה מאחור תוך שהיא מאפשרת גם מגע רב של עור לעור.

לבסוף, אם גברים בוגרים באמת לקחת את הדברים צעד אחד קדימה, תנוחת מין אנאלי יכולה להיות רק הכרטיס. ישנן מספר תנוחות שונות לחקור כשמדובר במשחק אנאלי, החל בסגנון כלבלב לתנוחה המיסיונרית. ביצוע מין אנאלי בתנוחת הכפית הוא לרוב הנוח והמענג ביותר עבור בת הזוג המקבלת, שכן הוא מאפשר חדירה הדרגתית יותר ויותר שליטה. לא תמיד הנשים שלכן מעוניינות לקבלת בתחת, במידה ולא תמיד ניתן לעשות זאת עם נערות ליווי ה www.womenscityclub.com

לא משנה באיזו תנוחה משתמשים, הנאה יכולה להיות משופרת עבור שני בני הזוג אם הם שומרים על תקשורת פתוחה ומקשיבים זה לרצונות של זה. כאשר מתנסים בתנוחות שונות, חשוב להיות מודעים לגוף שלכם ולתחושות שאתם חווים על מנת להשיג הנאה מרבית. כאשר הן נעשות נכון, תנוחות שונות יכולות לפתוח עולם שלם של הנאה עבור גברים ובנות זוגם. 

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

כששומעים את המונח "נערת ליווי", לעתים קרובות עולות בראש תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. עם זאת, המציאות של מקצוע זה היא הרבה יותר מורכבת וניואנסים ממה…

לחקור את העולם של נערות ליווי: להבין את התעשייה שלהן, תפקידים, ואת המציאות

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן חלק מתעשיית המין שלעתים קרובות נשארות בצללים. בעוד שלחלקם יש דעות קדומות על קו עבודה זה,…

עולם נערות הליווי: מבט מקרוב על התעשייה השנויה במחלוקת

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם אורח חיים או לא מונוגמיה בהסכמה, הוא נוהג של עיסוק בפעילות מינית עם שותפים מרובים, בדרך כלל כזוג. למרות שזה…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה