פטישי מין: מה שאתה צריך לדעת

פטישי מין: מה שאתה צריך לדעת

מספר מילים 315

פטישים הם ישויות פסיכולוגיות מורכבות שלעתים קרובות אינן מובנות. בשימוש בהקשר הלא נכון, הם יכולים להיתפס כמסוכנים או מצמררים, אך חשוב לזכור שלא כל הפטישים נוצרו שווים. כמו בכל פעילות מינית, חלקם יכולים להיות בלתי מזיקים לחלוטין ואפילו בריאים. אז בואו נחקור קצת יותר ונסתכל על מה שאתם צריכים לדעת על פטישים מיניים.

פטיש הוא עיסוק אינטנסיבי וחוזר בחפץ פיזי מסוים, פעילות, מצב או חלק גוף. הפטישים הנפוצים ביותר כוללים חפצים, כגון הלבשה תחתונה וגרביונים, ופעילויות כגון BDSM ושעבוד. אנשים מסוימים עשויים גם להיות פטיש עבור חלק גוף מסוים, כמו רגליים או מחשוף. חשוב לציין שלא כל הפטישים מערבים חפצים פיזיים או פעילויות פיזיות – חלקם עשויים פשוט לכלול חיבור רגשי חזק למשהו.

כשמדובר בפטישים, חשוב לזכור שכל אחד הוא שונה ושאין תשובה של "מידה אחת מתאימה לכולם". אנשים מסוימים יכולים למצוא פעילויות או חפצים מסוימים ארוטיים בלבד, בעוד שאחרים עשויים למצוא אותם דוחים. חשוב גם לזכור שלא כל הפטישים מזיקים – למעשה, חלקם יכולים דווקא להועיל למערכות יחסים. לדוגמה, פטיש להלבשה תחתונה יכול לעזור לזוגות להרגיש יותר בנוח להביע את התשוקה והתשוקה שלהם זה לזה. המפתח הוא הבנה ותקשורת הרצונות והצרכים שלך עם בן / בת הזוג שלך, כך שכולם ירגישו בטוחים ונוחים עם החוויה.

עם זאת, כאשר חוקרים פטיש, חשוב לזכור לתרגל מין בטוח, שפוי ובהסכמה. אתה אף פעם לא צריך לעשות שום דבר שגורם לך או השותף שלך להרגיש לא נוח או לא בטוח. אל תלחצו על בני הזוג שלכם לעשות משהו שהם לא רוצים לעשות, וודאו שהגבולות מכובדים.

לבסוף, חשוב לזכור שלעולם אין להשתמש בפטישים כתחליף לאינטימיות. בעוד פטישים יכולים להיות דרך מרגשת ומהנה לשפר את היחסים הפיזיים, אל תשכחו להתמקד גם בקשרים הרגשיים במערכת היחסים שלכם.
https://www.ibbescort.com/

בסך הכל, פטישים יכולים להיות דרך נפלאה להוסיף תבלין ותככים למערכת יחסים. עם הסכמה והבנה הדדית, פטישים יכולים להיות חוויה בריאה ומספקת לזוגות. כל עוד אתה עוקב אחר ההנחיות של בטוח, שפוי ובהסכמה, אתה והשותף שלך יכולים לחקור את העולם המופלא של פטישים ללא השלכות.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"