צעצועי מין: סקירה כללית של היסטוריה, בטיחות וסוגים

צעצועי מין: סקירה כללית של היסטוריה, בטיחות וסוגים

מספר מילים 480

צעצועי מין היו בשימוש במשך מאות שנים – והתפתחו להיות בטוחים יותר, מתקדמים יותר ומגוונים יותר. החל מוויברטורים ודילדואים ועד כלי גירוי וציוד קשירות, ישנם אינספור צעצועי מין זמינים כדי לעזור לאנשים לחקור את ההנאה שלהם. צעצועי מין רבים מיוצרים מחומרים בטוחים לגוף, וחלקם אף נועדו לשפר מערכות יחסים ולספק אינטימיות רבה יותר. מדריך זה יסביר את הסוגים השונים של צעצועי מין, היתרונות השונים שלהם, וסקירה קצרה של ההיסטוריה שלהם.

היסטוריה של צעצועי מין
למרות שצעצועי מין שימשו במשך מאות שנים, ההיסטוריה שלהם לא תמיד הובנה. ממצאים עתיקים שנמצאו בעמק האינדוס – המתוארכים לשנת 3,000 לפנה"ס – חשודים כי שימשו להנאה מינית, אך מטרתם נותרה לא ידועה. צעצועי מין כמו דילדו יוצרו ממגוון חומרים, כולל עץ, מתכת וכלי חרס, אך פרטים ספציפיים על השימוש בהם אבדו עם הזמן.

ביפן, אמנות ארוטית המכונה שונגה (שילוב של שתי מילים יפניות עתיקות: שו (שמשמעותה "להשיג" ו-ga (שמשמעותה "תמונה")) קיימת לפחות מאז 1400, וכוללת תמונות מפורשות של אנשים המשתמשים בצעצועי מין. באופן דומה, ברומא העתיקה, אמנות המתארת פעילות מינית כללה לעתים קרובות דילדואים – שהיו עשויים זכוכית, עור, שנהב או עץ.

בסוף 1700, צעצועי מין הפכו נפוצים יותר באירופה, ויברטורים הומצאו ונמכרו באופן מסחרי בתחילת 1900. הוויברטור הותאם מאז פעמים רבות, וכעת הוא מגיע במגוון צורות, גדלים ופונקציות.

בטיחות צעצועי מין
באופן כללי, צעצועי מין נחשבים בטוחים כאשר משתמשים בהם כראוי. חשוב לוודא שכל החומרים בהם נעשה שימוש בטוחים לגוף וללא פתלאטים. פתלאטים הם מולקולות שניתן למצוא בפלסטיק, והם קשורים לנזק למערכת הרבייה. חשוב גם לשים לב להוראות היצרן ולהנחיות השימוש, ולעולם לא לחלוק צעצועי מין עם אף אחד אחר אלא אם כן עוקרו כראוי תחילה.

סוגי אביזרי מין
מגוון צעצועי מין זמינים כעת, ורבים מהם מיועדים לשימוש לבד או עם בן זוג. כיום ישנם סוגים רבים של צעצועים, כגון:

ויברטורים: ויברטורים מגיעים בכל הצורות, הגדלים והחומרים, ומיועדים לגירוי חיצוני ופנימי כאחד. ויברטורים חיצוניים, כגון ממריצים לדגדגן, יכולים לשמש כדי לכוון את קצות העצבים הרגישים סביב הדגדגן, בעוד ויברטורים פנימיים יכולים לספק גירוי ישיר ועקיף של נקודת הג'י והקירות הפנימיים של הנרתיק.

דילדואים: דילדו הוא סוג של צעצוע מין המיועד להחדרה לנרתיק או לפי הטבעת. הם יכולים להיות רוטטים או לא רוטטים ומגיעים במגוון רחב של צורות, גדלים ומרקמים.

רצועות: רצועות הן סוג של צעצוע מין שניתן ללבוש על ידי אחד מבני הזוג כדי לחדור לבן הזוג השני. אלה משמשים בדרך כלל בין בני זוג מאותו המין או ממגדרים שונים, ומגיעים במגוון עיצובים וחומרים.

צעצועים אנאליים: צעצועים אנאליים מיועדים לגירוי אנאלי ומגיעים במגוון צורות, גדלים ומרקמים. אלה יכולים לכלול דילדואים, ויברטורים, תקעים וחרוזים, המיועדים ליצירת תחושות מענגות במהלך משחק אנאלי.

ציוד קשירות: ציוד קשירה נועד לספק גירוי באמצעות הגבלת תנועה או הידוק של בגדים. זה יכול לכלול אזיקים, גאגים, כיסויי עיניים, חבלים ועוד.

מסקנה
צעצועי מין יכולים לספק מגוון יתרונות למשתמשים בהם, החל מהנאה מוגברת ועד מערכות יחסים משופרות. חשוב לחנך את עצמך על הבטיחות של כל צעצועי המין לפני השימוש, ולוודא שאתה או השותף שלך משתמשים בהם בבטחה ובנוחות. עם מגוון צעצועי המין הזמינים כיום, בטוח שיש משהו שם לכולם.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

עבודת מין: בחינת ההשלכות המשפטיות והפוליטיות של הפללה

עבודת מין הייתה שנויה במחלוקת במשך מאות שנים, והשלכותיה מורכבות ומגוונות כמו העוסקים בה. המעמד המשפטי והתקנות של עבודה זו היו נתונים לדיון מתמשך. לארגוני סנגור, ממשלות ואנשים בתעשיית המין יש אינטרסים שונים בנושא, והאופן שבו הוא מטופל על ידי רשויות…

עבודת מין: בחינת ההשלכות המשפטיות והפוליטיות של הפללה

מה שאתה צריך לדעת לפני שכירת נערת ליווי

בהגדרתה הפשוטה ביותר, נערת ליווי היא ספקית שירותי מין מקצועית שיכולה להישכר על ידי לקוח תמורת תשלום, לרוב באמצעות סוכנות. בעוד השירותים המוצעים על ידי נערות ליווי משתנים מאדם לאדם, לעתים קרובות כרוך חברות חברתית, הם עשויים גם לעסוק בפעילות מינית…

מה שאתה צריך לדעת לפני שכירת נערת ליווי

חמישים גוונים של הנאה: 50 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את חדר השינה שלך

האם אתה והשותף שלך רוצים לחקור צורות הרפתקניות יותר של אינטימיות פיזית? האם אתם מחפשים דרכים חדשות להפוך את זמן חדר השינה שלכם למרגש ומלא תשוקה יותר? אם כן, הגעתם למקום הנכון! מאמר זה יחקור 50 תנוחות סקס שיעזרו להוסיף תבלין…

חמישים גוונים של הנאה: 50 תנוחות סקס שונות כדי לתבל את חדר השינה שלך