10 תנוחות סקס מדהימות שתוכלו לנסות הלילה

10 תנוחות סקס מדהימות שתוכלו לנסות הלילה

מספר מילים 617

כשזה מגיע להפעלת זה, אין גישה של 'מידה אחת מתאימה לכולם'. כל זוג אוהב לתבל את זה בדרכו שלו, להתנסות בתנוחות שונות המשפרות הנאה וסיפוק. אם את מחפשת רעיונות חדשים שיכולים לעזור גם לך וגם לבן זוגך להגיע לאורגזמה אינטנסיבית יותר לילה אחר לילה, אז הגעת למקום הנכון.

תנוחות אלה הן יותר מסתם אוסף של מהלכים שתמצאו בדרך כלל בספר קמסוטרה, הם מעשים מיניים ייחודיים שיעניקו לכם ולבן זוגכם לילה לזכור. התעמקו בתנוחות המין הללו ככל שתמשיכו לקרוא.

1. הכיסא
הכיסא הוא תנוחה פשוטה, אך אקזוטית להפליא. בקש מבת זוגך לטפס עליך בעודה יושבת על כיסא, עם גבה אליך. זה מאפשר לה לשלוט בתנועה בזמן שאתה עושה את כל הדחיפה. זווית החדירה מעניקה לך גישה בלתי מוגבלת לנקודת הג'י שלה, ובה בעת מספקת לה בסיס יציב ובטוח לנוע למעלה. הכיסא נהדר לגירוי כל האזורים הארוגניים שלה, והוא יכול לייצר אורגזמות הרבה יותר אינטנסיביות מרוב התנוחות האחרות.

2. הרמת הירך
הרמת הירך מושלמת למשחק מקדים מופרך וחדירה עמוקה. בקש מבת זוגך לשכב על גבה ולהרים את ירכיה באוויר. היא יכולה להשתמש בידיה או במרפקיה כדי לתמוך בה. ברגע שהירכיים שלה באוויר, הישען קדימה והיכנס אליה מאחור תוך שמירה על התמיכה שלך. על ידי שימוש במשקל שלך לטובתך והישענות פנימה, תוכל להגיע אפילו עמוק יותר. זכור כי תנוחה זו נותנת לך גישה טובה יותר לדגדגן שלה, משהו שיכול באמת לגרום לה לגנוח.

3. המשולש
המשולש הוא וריאציה של התנוחה המיסיונרית הקלאסית, רק שבמקום לשכב זה לצד זה, בן הזוג שלך יהיה למעלה ויחגור את פלג גופך העליון. בקש מבן זוגך להאריך את רגליה ישר החוצה בזווית של 30 מעלות, ואז להמשיך להיכנס אליה תוך תמיכה בגבה. באמצעות רגליה בתנוחה זו, היא יכולה גם לקשת את גבה כדי להוסיף לעונג האורגזמי. המשולש נהדר ליצירת תנועת נדנוד קלה שיכולה לעזור לשניכם להגיע לשיא אינטנסיבי יותר.

4. מיסיונר הפוך
המיסיונר ההפוך הוא נהדר לקחת דברים צעד אחד קדימה. כדי להיכנס לתנוחה, בקש מבן זוגך לשכב על גבה כשרגליה פרושות לרווחה. לאחר מכן, עליה להרים את ישבנה מהמיטה עד שפלג גופה העליון מקביל למיטה וירכיה מוגבהות מעט באוויר. תנוחה זו מעניקה לך גישה מדהימה לכל האזורים הרגישים שלה, כמו גם זווית מושלמת לפגיעה בנקודת הג'י שלה.

5. הרמת האגן
שדרגו את האינטימיות שלכם עם תנוחת הרמת האגן. כדי לעשות זאת, בקש מבן זוגך לשכב על גבה כשרגליה כפופות ורגליה נטועות היטב ברצפה. אתה צריך להיות ישירות מולה, ואז להרים את האגן שלה מעל הקרקע ולתמוך בגב התחתון שלה עם הידיים. זה יוצר את המיקום המושלם לתמיכה נוספת וחדירה עמוקה יותר. הרמת האגן נהדרת לגירוי נקודת הג'י והדגדגן שלה בו זמנית.

6. כריעת הכיסא
סקוואט הכיסא הוא אחת מתנוחות המין המרגשות ביותר שתוכלו לנסות. בקש מבן זוגך לשבת על קצה כיסא ולתמוך בעצמו בשתי ידיו. לאחר מכן בת זוגך מרימה את פלג גופה העליון מהכיסא בזמן שאתה כורע על הרצפה מולה. לאחר מכן היא צריכה לתפוס את הידיים שלך, ולאפשר לך למשוך אותה אליך לחדירה עמוקה יותר.

7. הפרפר
הפרפר הוא תנוחה נלהבת להפליא המספקת גירוי נוסף לשני בני הזוג. בקש מבת זוגך לשכב על גבה כשרגליה מפושקות מעט זו מזו. לאחר מכן עליך לכרוע בין רגליה, כשרגליך פרושות לרווחה. הושט את שתי ידיה סביב מותניה והרים עד שהירכיים שלה מורמות מעט מהמיטה. זה מגביר את החיכוך ומבטיח חדירה עמוקה יותר.

8. יאב-יאם
היאב-יאם היא תנוחה רוחנית ומדהימה שבה בן הזוג שלך יושב על הרגליים בזמן שאתה שוכב. בקש מבת זוגך לשבת על ברכיך כשרגליה כרוכות סביב מותנך. תנוחה זו יוצרת קשר הרבה יותר קרוב ויכולה להרגיש אינטימית להפליא עבור שניכם.

9. כלבלב עומד
אם אתם מחפשים לקחת את זה צעד קדימה, הכלבלב העומד הוא מיקום נהדר לנסות. כדי להיכנס לזה, השותף שלך צריך להתכופף במותניים ולתמוך בגופה עם ידיה. לאחר מכן עליך לעמוד מאחוריה ולהיכנס אליה מאחור. תנוחה זו נותנת לך את היכולת לשלוט בעומק החדירה כך שתוכל באמת לפגוע בנקודות הרגישות שלה.

https://ninogirls.com/
10.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העיר העתיקה והתוססת של טבריה, ישראל

לחופה המערבי של הכנרת בישראל שוכנת העיר הציורית טבריה. עיר עתיקה זו, הקרויה על שמו של הקיסר הרומי, טבריה, היא בעלת היסטוריה עשירה ונערצת על ידי יהודים, נוצרים ומוסלמים כאחד. מפורסמת בזכות המעיינות החמים, האתרים הדתיים והיופי הטבעי המדהים שלה, טבריה היא יעד חובה לכל…

לחקור את העיר העתיקה והתוססת של טבריה, ישראל

חקירת המורכבויות וההשלכות של סקס מזדמן

סקס מזדמן. זה מונח שנזרק לעתים קרובות בחברה של היום בנונשלנטיות מסוימת. מסרטים ותוכניות טלוויזיה ועד שירים ומדיה חברתית, הרעיון של סקס מזדמן נמצא בכל מקום. אבל מה זה בדיוק אומר? ומה ההשלכות של העיסוק בו? ברמה הבסיסית ביותר, סקס מזדמן מתייחס לפעילות מינית המתרחשת…

חקירת המורכבויות וההשלכות של סקס מזדמן

תפקידן של נערות ליווי: לחקור את עולם החברות בתשלום

המונח "נערות ליווי" מביא מגוון רגשות ודעות מאנשים שונים. יש הרואים אותם בסקרנות ובהיקסמות, בעוד שלאחרים יש דעות קדומות המבוססות על סטריאוטיפים חברתיים וסטיגמות. עם זאת, מעבר לתפיסות השגויות והשיפוטיות, יש עולם מורכב ומרתק מאחורי אותם חברים בתשלום. במאמר זה, נחקור את תפקידן של נערות…

תפקידן של נערות ליווי: לחקור את עולם החברות בתשלום