25 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

25 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

מספר מילים 596

להיתקע ברוטציה מינית במערכת יחסים ארוכת טווח זה נפוץ מדי. אם זה המקרה איתך ועם בן זוגך, תיבול הדברים עם כמה תנוחות סקס חדשות ומרגשות היא הדרך המושלמת להחיות את הניצוץ. התנסות במהלכי מין ותנוחות חדשות יכולה להחזיר את הכיף ולעזור לשמור על התשוקה בחיים בין בני זוג.

אין זה סוד שערבוב התנוחות הופך את הסקס למהנה יותר. אבל למה זה המצב? ובכן, לא רק שזה יכול להוביל לאורגזמות אינטנסיביות ונפיצות יותר, אלא זה גם מספק את ההזדמנות להגביר את האינטימיות במערכת היחסים. רבות מתנוחות המין הטובות ביותר שם בחוץ מאפשרות יותר מגע עור על עור, יותר קשר עין וקרבה קרובה יותר בין בני זוג, מה שמקל עליהם להתחבר.

למי שצריך קצת עזרה בניווט באוקיינוס של מהלכי מין, אנחנו דואגים לך. הנה רשימה מקיפה של 25 תנוחות המין הטובות ביותר לזוגות המעוניינים להוסיף קצת ריגוש ואינטימיות למערכת היחסים שלהם.

קרא עוד
1. העמדה המיסיונרית: זו כנראה העמדה הקלאסית והנפוצה ביותר בעולם כולו. תנוחה זו נהדרת לקרבה פיזית ולמגע עור לעור. להנאה נוספת, בני זוג יכולים להשתמש בכריות כדי לתמוך בירכיים של המקלט לחדירה עמוקה יותר.

2. דוגי סטייל: תנוחה זו שנבדקה בזמן אהובה על רבים בשל זווית החדירה האינטנסיבית שהיא מציעה. ניתן להתאים את סגנון הכלבלב כך שיתאים למגוון תנוחות, החל מכניסה אחורית, כניסה צדדית, כריעה או עמידה.

3. הליכת הסרטנים: תנוחה זו נהדרת להשגת חדירה עמוקה ומתן גירוי מדהים לנקודת הג'י של המקלט. בן הזוג שיקבל את המהלך הזה צריך להיכנס למצב דמוי סרטן עם הידיים, הרגליים ופלג הגוף העליון קרוב לקרקע. השותף המבצע את התמרון כורע ברך מול המקלט ומרים אותו מהרצפה, מערסל את ירכיו של המקבל בזרועותיו.

4. כף הפוש: זוהי תנוחה מלאת תשוקה להפליא שמתאימה באופן מושלם גם לסשן עיסוי ארוך ואיטי. השפופרת שוכבת על צידם והשותף כורע מאחוריהם. לאחר מכן השותף תופס את החזה של המקבל לתמיכה ונכנס אליהם. זוהי עמדה אינטימית במיוחד שניתן להשתמש בה כדי להביע אהבה ותשוקה.

5. תנוחת הרגליים למעלה: תנוחה זו מרגישה מדהימה עבור הרסיבר וניתן להשתמש בה כדי לשחק באמת עם תחושה. השפופרת שוכבת שטוחה על גבם ומשתמשת בכרית כדי לתמוך בירכיים ובאגן. זה מאפשר חדירה עמוקה עוד יותר ומשאיר את רגלי המקלט פתוחות לגירוי נוסף.

6. הקאוגירל ההפוכה: תנוחה זו נהדרת עבור בני זוג שרוצים לשמור על קשר עין חזק תוך כדי הנאה ממין. השותף למעלה יושב מול בן הזוג בתחתית ומחליק לאט על ברכיו. השותף למעלה משתלט על המהירות והקצב, ומביא אותם ואת בן זוגם לגבהים חדשים של הנאה.

7. הגשר: זוהי תנוחה מגרה במיוחד, והיא נהדרת גם עבור שותפים עם הפרש גובה גדול. בן הזוג בישבן שוכב על גבו ומכופף את ברכיו כדי לקרב את רגליו לישבן. בן הזוג למעלה כורע לפניהם ומחליק את רגליו מתחת לבן הזוג בתחתית כדי להיכנס אליהם.

8. תנוחת הישיבה: תנוחה זו יוצרת קשר עין נהדר ורגעים אינטימיים בין בני זוג. אחד מבני הזוג יושב ברגליים משוכלות על המיטה ובן הזוג השני יושב בחיקם, כשפניהם אליהם. שני בני הזוג יכולים להשתמש בידיהם כדי לגרות את השני.

9. The Butter Churner: תפקיד זה דורש קצת כוח ליבה משני השותפים, אבל התמורה מדהימה. בן הזוג בישבן שוכב שטוח על גבו ומשתמש בידיו כדי להתכופף על הרצפה. לאחר מכן השותף למעלה יושב מול השותף למטה, כורך את רגליו סביב המקלט לתמיכה. אם השותף למעלה יכול לשמור על איזון, תהיה להם שליטה מלאה על המהירות והדחפים.

10. הסקוואט: תנוחה זו היא עוד אחת פנטסטית לקשר עין וקרבה פיזית. בן הזוג בתחתית יושב ברגליים משוכלות עם הגב למיטה בעוד בן הזוג השני חוגר אותם, עם הפנים אליהם. השותף למעלה משתלט על המהירות ועומק החדירה.

11. ה-O: זוהי תנוחה אינטימית מאוד המקדמת קשר עין ממושך וקרבה בין בני זוג. בן הזוג למטה שוכב על גבו וכורך את רגליו סביב בן הזוג שעל גבו של העליון. זה מאפשר חופש תנועה מוחלט תוך הבטחת אינטימיות.

12. הפרפר: זה

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

במשך מאות שנים, המקצוע של מתן חברות ללקוחות משלמים קיים. ידוע בשמות שונים כגון חצרנים,, או נערות ליווי, המונח הנפוץ ביותר בימינו הוא "נערות ליווי". מונח…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

תל אביב, העיר התוססת והקוסמופוליטית בישראל, מכונה לעתים קרובות בירת התרבות של המדינה. זוהי עיר שבה היסטוריה עתיקה ומודרניות משתלבות בצורה חלקה, ויוצרות אווירה ייחודית ודינמית…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל

חיפה היא עיר שוקקת הממוקמת בצפון הארץ, על מורדות הר הכרמל. עם תערובת ייחודית של תרבויות ודתות, חיפה מכונה לעתים קרובות "עיר הדו-קיום". זוהי העיר השלישית…

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל