25 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

25 תנוחות המין הטובות ביותר לתבל את חיי האהבה שלך

מספר מילים 596

להיתקע ברוטציה מינית במערכת יחסים ארוכת טווח זה נפוץ מדי. אם זה המקרה איתך ועם בן זוגך, תיבול הדברים עם כמה תנוחות סקס חדשות ומרגשות היא הדרך המושלמת להחיות את הניצוץ. התנסות במהלכי מין ותנוחות חדשות יכולה להחזיר את הכיף ולעזור לשמור על התשוקה בחיים בין בני זוג.

אין זה סוד שערבוב התנוחות הופך את הסקס למהנה יותר. אבל למה זה המצב? ובכן, לא רק שזה יכול להוביל לאורגזמות אינטנסיביות ונפיצות יותר, אלא זה גם מספק את ההזדמנות להגביר את האינטימיות במערכת היחסים. רבות מתנוחות המין הטובות ביותר שם בחוץ מאפשרות יותר מגע עור על עור, יותר קשר עין וקרבה קרובה יותר בין בני זוג, מה שמקל עליהם להתחבר.

למי שצריך קצת עזרה בניווט באוקיינוס של מהלכי מין, אנחנו דואגים לך. הנה רשימה מקיפה של 25 תנוחות המין הטובות ביותר לזוגות המעוניינים להוסיף קצת ריגוש ואינטימיות למערכת היחסים שלהם.

קרא עוד
1. העמדה המיסיונרית: זו כנראה העמדה הקלאסית והנפוצה ביותר בעולם כולו. תנוחה זו נהדרת לקרבה פיזית ולמגע עור לעור. להנאה נוספת, בני זוג יכולים להשתמש בכריות כדי לתמוך בירכיים של המקלט לחדירה עמוקה יותר.

2. דוגי סטייל: תנוחה זו שנבדקה בזמן אהובה על רבים בשל זווית החדירה האינטנסיבית שהיא מציעה. ניתן להתאים את סגנון הכלבלב כך שיתאים למגוון תנוחות, החל מכניסה אחורית, כניסה צדדית, כריעה או עמידה.

3. הליכת הסרטנים: תנוחה זו נהדרת להשגת חדירה עמוקה ומתן גירוי מדהים לנקודת הג'י של המקלט. בן הזוג שיקבל את המהלך הזה צריך להיכנס למצב דמוי סרטן עם הידיים, הרגליים ופלג הגוף העליון קרוב לקרקע. השותף המבצע את התמרון כורע ברך מול המקלט ומרים אותו מהרצפה, מערסל את ירכיו של המקבל בזרועותיו.

4. כף הפוש: זוהי תנוחה מלאת תשוקה להפליא שמתאימה באופן מושלם גם לסשן עיסוי ארוך ואיטי. השפופרת שוכבת על צידם והשותף כורע מאחוריהם. לאחר מכן השותף תופס את החזה של המקבל לתמיכה ונכנס אליהם. זוהי עמדה אינטימית במיוחד שניתן להשתמש בה כדי להביע אהבה ותשוקה.

5. תנוחת הרגליים למעלה: תנוחה זו מרגישה מדהימה עבור הרסיבר וניתן להשתמש בה כדי לשחק באמת עם תחושה. השפופרת שוכבת שטוחה על גבם ומשתמשת בכרית כדי לתמוך בירכיים ובאגן. זה מאפשר חדירה עמוקה עוד יותר ומשאיר את רגלי המקלט פתוחות לגירוי נוסף.

6. הקאוגירל ההפוכה: תנוחה זו נהדרת עבור בני זוג שרוצים לשמור על קשר עין חזק תוך כדי הנאה ממין. השותף למעלה יושב מול בן הזוג בתחתית ומחליק לאט על ברכיו. השותף למעלה משתלט על המהירות והקצב, ומביא אותם ואת בן זוגם לגבהים חדשים של הנאה.

7. הגשר: זוהי תנוחה מגרה במיוחד, והיא נהדרת גם עבור שותפים עם הפרש גובה גדול. בן הזוג בישבן שוכב על גבו ומכופף את ברכיו כדי לקרב את רגליו לישבן. בן הזוג למעלה כורע לפניהם ומחליק את רגליו מתחת לבן הזוג בתחתית כדי להיכנס אליהם.

8. תנוחת הישיבה: תנוחה זו יוצרת קשר עין נהדר ורגעים אינטימיים בין בני זוג. אחד מבני הזוג יושב ברגליים משוכלות על המיטה ובן הזוג השני יושב בחיקם, כשפניהם אליהם. שני בני הזוג יכולים להשתמש בידיהם כדי לגרות את השני.

9. The Butter Churner: תפקיד זה דורש קצת כוח ליבה משני השותפים, אבל התמורה מדהימה. בן הזוג בישבן שוכב שטוח על גבו ומשתמש בידיו כדי להתכופף על הרצפה. לאחר מכן השותף למעלה יושב מול השותף למטה, כורך את רגליו סביב המקלט לתמיכה. אם השותף למעלה יכול לשמור על איזון, תהיה להם שליטה מלאה על המהירות והדחפים.

10. הסקוואט: תנוחה זו היא עוד אחת פנטסטית לקשר עין וקרבה פיזית. בן הזוג בתחתית יושב ברגליים משוכלות עם הגב למיטה בעוד בן הזוג השני חוגר אותם, עם הפנים אליהם. השותף למעלה משתלט על המהירות ועומק החדירה.

11. ה-O: זוהי תנוחה אינטימית מאוד המקדמת קשר עין ממושך וקרבה בין בני זוג. בן הזוג למטה שוכב על גבו וכורך את רגליו סביב בן הזוג שעל גבו של העליון. זה מאפשר חופש תנועה מוחלט תוך הבטחת אינטימיות.

12. הפרפר: זה

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

סקס הוא נושא שהיה נושא למחלוקת רבה ומידע שגוי לאורך ההיסטוריה. בעידן הדיגיטלי של היום, שבו המידע זמין בקצות אצבעותינו, חשוב יותר מתמיד להבטיח שמידע מדויק ומועיל יהיה נגיש בקלות. כאן נכנסת ויקיפדיה לתמונה.

ויקיפדיה, האנציקלופדיה המקוונת החופשית, היא אחד ממקורות המידע הפופולריים והאמינים ביותר באינטרנט. עם למעלה מ -6 מיליון מאמרים באנגלית בלבד, זהו מקור ללכת עבור רבים. עם זאת, כשמדובר בנושא המין, ההנחיות והמדיניות של ויקיפדיה היו לעתים קרובות נושא לוויכוח. בפוסט בבלוג זה, נדון בחשיבות של…

סקס הוא נושא שהיה נושא למחלוקת רבה ומידע שגוי לאורך ההיסטוריה. בעידן הדיגיטלי של היום, שבו המידע זמין בקצות אצבעותינו, חשוב יותר מתמיד להבטיח שמידע מדויק ומועיל יהיה נגיש בקלות. כאן נכנסת ויקיפדיה לתמונה.

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", היא העיר השנייה בגודלה בישראל אחרי ירושלים. ממוקמת על חוף הים התיכון, עיר תוססת זו היא כור היתוך של תרבויות, דתות ומסורות. עם כלכלה משגשגת, סצנת לילה תוססת וחופים מדהימים, תל אביב הפכה ליעד תיירותי פופולרי…

לגלות את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

אוננות: חקירת נושא הטאבו לעתים קרובות

אוננות היא נושא נפוץ אך לעתים קרובות טאבו בחברה שלנו. למרות היותה חלק טבעי ובריא מהמיניות האנושית, היא עדיין מוקפת בסטיגמה ובמידע שגוי. במאמר זה, נחקור את מושג האוננות, ההיסטוריה שלה, העמדות הנוכחיות כלפיה, היתרונות שלה ואת הסיכונים הפוטנציאליים, כמו גם כמה טיפים לשיפור החוויה.…

אוננות: חקירת נושא הטאבו לעתים קרובות