6 תועלות של צעצועי מין

6 תועלות של צעצועי מין

מספר מילים 308

ישר ולעניין 6 תועלות חשובות של צעצועי מין לנשים ולגברים.

  1. משפרים את הבריאות – המדע כבר מזמן יודע כי ההורמונים המופרשים בעת קיום יחסי מין, או כל סוג של אורגזמה, משפיעים באופן חיובי על מצב הרוח ויש להם גם השפעות חיוביות שונות על הגוף. הם מפחיתים מתח, מחזקים את המערכת החיסונית, משפרים את השינה ועוד. כך שהם בהחלט תורמים לבריאות.
  2. גברים יכולים ללמוד לשלוט יותר טוב – אחת הבעיות של גברים, כפי שהם מפגינים אותה לא מעט פעמים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, היא שהם מתרגשים מינית וגומרים מהר. באמצעות צעצועי מין המסייעים לגבר לאונן ניתן ללמד את הגבר לשלוט ולתפקד יותר טוב. כך הוא יוכל לקיים יחסי מין ממושכים יותר להנאת שני הצדדים.
  3. נשים יכולות ליהנות מאורגזמות כפולות – לנשים יש את היכולות לחוות אורגזמות ברצף. אך בדרך כלל יחסי המין מסתיימים לאחר האורגזמה… של הגבר…. צעצועי מין יסייעו לאישה להגיע לאורגזמה, ואף לחוות כמה אורגזמות. הן יכולות לעשות זאת לבדן או כאשר הן מבלות עם בן הזוג.
  4. לחוות יחסי מין מספקים לבד – נכון שסקס זה דבר חשוב, וזה גם לא קשה למצוא פרטנרים/פרטנריות. אבל חשוב שנלמד גם לספק את עצמינו, זה גם חשוב לבריאות שלנו. צעצועי מין יאפשרו לנו להגיע לסיפוק עמוק לבדנו, וללא צורך באחרים. סוג של אוטונומיה.
  5. צעצועי מין מביאים גיוון – אחד הדברים האסוניים ביותר שיכולים לקרות לחיי המין שלכם זה שהם הופכים לשגרה משעממת. והאמת שזה קורה אצל הרבה מאוד זוגות, ואף משליך באופן שלילי על כל מערכת היחסים הזוגית. יחסי המין תמיד באותה השעה, באותו המקום ובאותן התנוחות. צעצועי מין יכולים להביא רוח מרעננת ליחסי המין שלכם, ולהגדיל את התשוקה. ומכיוון שיש הרבה סוגים, תוכלו ליהנות מלילות רבים של התנסויות חדשות.
  6. צעצועי מין מאפשרים לגלות סוגים חדשים של הנאה – כולנו יודעים מה זו הנאה מינית. אך בגוף ישנם אזורים רגישים רבים, וצורות שונות לגרות אותם. צעצועי מין מאפשרים לכם (גם נשים וגם גברים) לגלות תחושות חדשות ואזורים רגישים שבדרך כלל לא מקבלים את תשומת הלב.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

במשך מאות שנים, המקצוע של מתן חברות ללקוחות משלמים קיים. ידוע בשמות שונים כגון חצרנים,, או נערות…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקיף על התעשייה השנויה במחלוקת

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

תל אביב, העיר התוססת והקוסמופוליטית בישראל, מכונה לעתים קרובות בירת התרבות של המדינה. זוהי עיר שבה היסטוריה…

לגלות את העיר התוססת תל אביב: שילוב של מודרניות ותרבות

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל

חיפה היא עיר שוקקת הממוקמת בצפון הארץ, על מורדות הר הכרמל. עם תערובת ייחודית של תרבויות ודתות,…

חיפה: עיר מגוונת ודינמית בישראל