6 תועלות של צעצועי מין

6 תועלות של צעצועי מין

מספר מילים 308

ישר ולעניין 6 תועלות חשובות של צעצועי מין לנשים ולגברים.

  1. משפרים את הבריאות – המדע כבר מזמן יודע כי ההורמונים המופרשים בעת קיום יחסי מין, או כל סוג של אורגזמה, משפיעים באופן חיובי על מצב הרוח ויש להם גם השפעות חיוביות שונות על הגוף. הם מפחיתים מתח, מחזקים את המערכת החיסונית, משפרים את השינה ועוד. כך שהם בהחלט תורמים לבריאות.
  2. גברים יכולים ללמוד לשלוט יותר טוב – אחת הבעיות של גברים, כפי שהם מפגינים אותה לא מעט פעמים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, היא שהם מתרגשים מינית וגומרים מהר. באמצעות צעצועי מין המסייעים לגבר לאונן ניתן ללמד את הגבר לשלוט ולתפקד יותר טוב. כך הוא יוכל לקיים יחסי מין ממושכים יותר להנאת שני הצדדים.
  3. נשים יכולות ליהנות מאורגזמות כפולות – לנשים יש את היכולות לחוות אורגזמות ברצף. אך בדרך כלל יחסי המין מסתיימים לאחר האורגזמה… של הגבר…. צעצועי מין יסייעו לאישה להגיע לאורגזמה, ואף לחוות כמה אורגזמות. הן יכולות לעשות זאת לבדן או כאשר הן מבלות עם בן הזוג.
  4. לחוות יחסי מין מספקים לבד – נכון שסקס זה דבר חשוב, וזה גם לא קשה למצוא פרטנרים/פרטנריות. אבל חשוב שנלמד גם לספק את עצמינו, זה גם חשוב לבריאות שלנו. צעצועי מין יאפשרו לנו להגיע לסיפוק עמוק לבדנו, וללא צורך באחרים. סוג של אוטונומיה.
  5. צעצועי מין מביאים גיוון – אחד הדברים האסוניים ביותר שיכולים לקרות לחיי המין שלכם זה שהם הופכים לשגרה משעממת. והאמת שזה קורה אצל הרבה מאוד זוגות, ואף משליך באופן שלילי על כל מערכת היחסים הזוגית. יחסי המין תמיד באותה השעה, באותו המקום ובאותן התנוחות. צעצועי מין יכולים להביא רוח מרעננת ליחסי המין שלכם, ולהגדיל את התשוקה. ומכיוון שיש הרבה סוגים, תוכלו ליהנות מלילות רבים של התנסויות חדשות.
  6. צעצועי מין מאפשרים לגלות סוגים חדשים של הנאה – כולנו יודעים מה זו הנאה מינית. אך בגוף ישנם אזורים רגישים רבים, וצורות שונות לגרות אותם. צעצועי מין מאפשרים לכם (גם נשים וגם גברים) לגלות תחושות חדשות ואזורים רגישים שבדרך כלל לא מקבלים את תשומת הלב.

בלוג סקס פולי פלט מאמרים נוספים

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

בני אדם עוסקים בהתנהגויות מיניות במשך אלפי שנים ומגוון התנוחות המיניות יכול להיות מכריע. ממיסיונרית צנועה ועד לקאוגירל ההפוכה הידועה לשמצה, יש אינספור תנוחות סקס שיכולות לתבל את חיי האהבה שלך, להוסיף התרגשות ולגרום לך להרגיש מחוברת לבן הזוג שלך. בין…

המדריך האולטימטיבי לתנוחות מין: כל מה שצריך לדעת

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

האם אתה מרגיש שהלחץ משפיע על הליבידו שלך? אתם לא לבד. ללחץ יש דרך להפחית את רמות האנרגיה הכלליות שלנו ולקחת מהרצון שלנו לאינטימיות. למרבה המזל, ניהול מתח יכול להיות בעל השפעה חיובית על החשק המיני. הנה 5 דרכים שבהן תוכלו…

5 דרכים להפחתת לחץ לצורך שיפור הליבידו

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"

כאשר מתכננים אירוע מיוחד, אחת הדרכים להפוך אותו לבלתי נשכח באמת היא לשכור נערת ליווי. נערת ליווי היא בת לוויה מקצועית המספקת חברות ותמיכה, לעתים קרובות למישהו המשתתף באירוע חברתי. בהתאם להסדר, נערת ליווי יכול להציע חברות למגוון אירועים, החל מתאריכים…

"נערות ליווי: חברות מענגת לכל אירוע"